ZAKRES USŁUG

Wulkanizacja i wymiana opon

Wulkanizacja i wymiana opon

Okresowa wymiana opon to istotny i nieodzowny element użytkowania samochodu. Zapraszamy do naszego serwisu – potrafimy zrobić to szybko i profesjonalnie. Posiadamy własną przechowalnię opon i kół. Poza sezonem świadczymy wszelkie usługi związane z łataniem dziur, wymianą i sprzedażą opon. Zapraszamy!

Zobacz szczegóły

Haki samochodowe

Haki samochodowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą haków samochodowych. W naszej ofercie mamy haki firm: Auto Hak Słupsk oraz Westfalia. Hak to dodatkowe wyposażenie każdego samochodu dzięki któremu zwiększy się jego funkcjonalność. Teraz możesz pojechać na kemping, zabrać łódkę, przyczepkę, skuter lub wyciągnąć sąsiada z zaspy!

Zobacz szczegóły

Naprawa zawieszenia

Naprawa zawieszenia

Zawieszenie jest ważnym podzespołem w naszych pojazdach. Prawidłowy stan zawieszenia przesądza o jakości podróży, łatwości prowadzenia samochodu oraz np. o szybkości zużywania opon. Jeśli zauważyłeś/zauważyłaś, że samochód dziwnie prowadzi się na zakrętach, odczuwasz „ściąganie” pora aby któryś z naszych specjalistów do niego zajrzał!

Zobacz szczegóły

Przeglądy okresowe

Przeglądy okresowe

Pamiętaj! Nowe samochody nie tracą gwarancji jeśli serwisujesz je POZA ASO! Zapraszamy! U nas dokonasz tych samych przeglądów w dużo korzystniejszej cenie! Wybierasz się na dłuższą wyprawę? Twój samochód nie jest „pierwszej młodości”? To świetnie! Pozwól, że zadbamy o niego i sprawimy, że dojedziesz spokojnie wszędzie tam, gdzie zaprowadzi Cię droga.

Zobacz szczegóły

Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji

Sprawna klimatyzacja to komfort, szczególnie w dni takie jak ten! UPALNE! Pamiętaj jednak, że o klimatyzację należy dbać – sprawdzać jej szczelność, uzupełniać czynnik oraz środek smarujący. Warto też systematycznie czyścić przewody powietrzne ponieważ lubią zamieszkiwać w nich różne grzyby! Zadbaj o zdrowie swoje i bliskich!

Zobacz szczegóły

Wymiana hamulców

Wymiana hamulców

Szybko i konkretnie! Czujesz spadek siły hamowania? Na kierownicy czuć „bicie”? Samochód piszczy przy hamowaniu? To sygnały, że najwyższa pora zająć się hamulcami w Twoim samochodzie! Dzięki dużemu doświadczeniu i dużej dostępności części jesteśmy w stanie szybko i sprawnie przeprowadzić naprawę NA KAŻDĄ KIESZEŃ!

Zobacz szczegóły

KORZYSTAMY Z NAJLEPSZYCH MAREK

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Tak, TKM posiada własną przechowalnię opon, gdzie możesz zostawić je bez obaw o ich stan i sposób przechowywania. Kiedy przyjdzie czas na ich wymianę, nie musisz dźwigać ich ze sobą, po prostu przyjeżdżasz do TKM! Czy to nie wygodne?

Gwarantujemy najwyższą jakość usług i zawsze korzystamy z części zamiennych od zaufanych dostawców. Nie wierzysz? Sprawdź! Nie mamy niezadowolonych klientów!

Warto regularnie sprawdzać stan klimatyzacji ponieważ wilgoć generowana przez układ sprzyja rozwojowi grzybów i pleśni. Są one szkodliwe dla zdrowia i trzeba z nimi walczyć. Zapraszamy do TKM na usługę odgrzybiania klimatyzacji! Odetchnij pełną piersią w swoim samochodzie!